Van nature het beste
Service - voor ons het bewijs van een echt partnerschap
Ireks
Nederlands > SERVICE> Baktechnische adviseurs

Onze baktechnische adviseurs

Verkoopsdirecteur
Bruno Roussel
G.S.M.: 0474/95.65.75

Regio:
Antwerpen/Mechelen - Vilvoorde - Oost-Vlaanderen (boven de E40)
Hans Rouffaer
G.S.M.: 0495/50.06.71
hans.rouffaer@ireks.be

Regio:
Limburg - Leuven - Kempen

Kris Agten
G.S.M.: 0495/53.11.43
kris.agten@ireks.be

Regio:
Luik - Luxemburg

Olivier Philippot
G.S.M.: 0497/44.60.46
olivier.philippot@ireks.be

Regio:
West-Vlaanderen - arrondissement Halle -
Oost-Vlaanderen

(onder de E40)
Lieven Soens
G.S.M.: 0477/94.85.75
lieven.soens@ireks.be

Regio:
Henegouwen - Namen

Cédric Duprez
G.S.M.: 0496/25.20.61
cedric.duprez@ireks.be

Account Manager Industrie
Marc Thielemans
G.S.M.: 0495/25.95.42
marc.thielemans@ireks.be

Baktechnisch verantwoordelijke
Jan Neirynck
G.S.M.: 0496/51.20.13
jan.neirynck@ireks.be

Medewerkster bakkerij
Noémie Tchetcheroff
noemie.tchetcheroff@ireks.be

Proefbakker
Koen Demeyer
G.S.M.: 0472/80.74.77
koen.demeyer@ireks.be